Nenecháme rozhodovat radnici za Vašimi zády. Prostředí, ve kterém žijeme nás zajímá pro dobro nás všech, občanů Nasavrk a okolí.


Marcela Černá

podnikatel

Jsem pro více informací, protože i po volbách je na nás občanech, abychom svými nápady, připomínkami a názory určovali, kam se Nasavrky budou ubírat, a to bez vášnivých emocí, vzájemného napadání a osočování - jsme přeci sousedé! Žiji a pracuji v Nasavrkách (masáže).

Vladimír Hanousek

zaměstnanec ve státní správě

Posun k lepšímu je možný jedině prostřednictvím změn. Nasavrcká radnice i zastupitelstvo je již příliš dlouho obsazena stále těmi samými lidmi. Protože "změna je život", je třeba tuto změnu podpořit.
Pracuji ve státní správě v oboru vojenské opravy. Mezi mé koníčky patří myslivost a jízda na kole.

Iveta Jedličková

prodavačka

Chci, aby radnice byla blíž k lidem. Aby se zlepšilo hospodaření obce a slova "dobrý hospodář" nebyla jen plácnutím do vody.
Pracuji v Nasavrkách v prodejně COOP a jako cvičitelka dětí a členka Sokola žiji aktivní život.

Dana Korobková

zdravotní sestra

Tento kraj mám moc ráda a přála bych nám všem,abychom tu žili v harmonii sami se sebou i s přírodou. 25 let jsem pracovala jako dětská sestra,nyní se starám o invalidní rodiče

Filip Kurek

student

Není mi lhostejné to, co se děje v Nasavrkách. Věřím, že lepší Nasavrcko můžeme vytvořit pouze tak, že se na rozhodování budou podílet občané a zastupitelé společně.

Bc. Petr Pára

podnikatel

Nasavrcko potřebuje pomoc nás občanů k tomu, aby se z něj stalo ještě lepší místo pro život. K tomu je třeba prosadit změny, zejména v oblasti spolupráce radnice s občany, kontroly správy veřejného majetku, podpory místního podnikání a prosazování minimálního dopadu provozu skládky na okolí.
V současné době podnikám v oblasti mezinárodního obchodu a informačních technologií. Vážím si lidí, kteří jsou ochotni město posunout kupředu a s těmi budu spolupracovat nezávisle na jejich politickém přesvědčení.

Tomáš Pilař

vedoucí provozovny

Jsem občanem Nasavrk a chci se podílet na jejich rozvoji a prosperitě. Pracuji jako vedouci pobočky firmy, která se zabývá dopravním značením.

Roman Růžek

IT konzultant

Chci se podílet na potřebných změnách. K tomu nabízím své technické znalosti z oblasti IT i zkušenosti z výkonu funkce zastupitele z minulého volebního období.

Mgr. Bc. Jan Škvrňák

VŠ učitel

Věřím, že Nasavrky mohou být důstojným a tolerantním místem k životu s úctou k okolní krajině a kulturnímu dědictví. V současné době působím jako doktorand na Masarykově univerzitě v Brně, kde také přednáším polské dějiny. Profesně se zabývám českým středověkem a šlechtou. Mezi mé zájmy dále patří cestování a filmy.

Ladislav Slabý

důchodce

Veškeré rozhodování musí být kdykoliv kontrolovatelné veřejností.
Slogan: "Dostali jsme důvěru, budeme rozhodovat podle svého" je pro nás nepřijatelný!

Martin Smetánka

hasič

Záleží mi na prostředí kde žiji. Pracuji jako profesionální hasič a každodenně tak nasazuji život, abych nezištně pomohl těm, kteří to potřebují. Protože pomoc potřebují i moje milé Nasavrky, rozhodl jsem se, že i zde přiložím ruku ke společnému dílu pro lidi.

Jan Štěpán

vedoucí autoservisu

Chci aktivně přispívat k rozvoji našeho města a zasadit se o spravedlivý a rovný přístup ke všem občanům a rovněž se zasadit o co nejlepší podmínky pro spokojený život. Prosazuji kolektivní rozhodování.
Po dvacetileté činnosti u Hasičského záchranného sboru pracuji nyní jako vedoucí autoservisu a dopravy ve firmě Cerea,a.s. Mezi mé koníčky patří hasiči, myslivost a rybaření. Podporuji veškerý spolkový život.

Radek Bureš

podnikatel

Není mi lhostejné prostředí, ve kterém žijeme. Chci pro Nasavrcko a jeho obyvatele lepší komunikaci a informovanost, lepší a efektivnější řízení chodu radnice a jasnou odpovědnost.
Podnikám ve stavebnictví a v realitách. Mým velkým koníčkem je sport, cestování a spolkový život.

Miloš Tuhý

logistický pracovník

V Nasavrkách jsou potřebné změny. Protože věřím, že jsou i možné, chci se podílet na jejich realizaci. Je důležité se nesoustředit jen na Nasavrky samotné, ale i na jejich místní části. Díky tomuto přesvědčení jsem v minulosti působil jako předseda osadního výboru Ochoz. Myslím si, že každá místní část by měla mít vlastní výbor, který by aktivně prosazoval její zájmy. K tomu je však třeba aktivního přístupu nás, občanů.
Již 6 let pracuji ve společnosti Foxconn.cz Pardubice. V současné době na pozici směnového group leadera v LSC.

Vladimír Žemlička

technik radiokomunikací

V zastupitelstvu chci podporovat zájmy drobných podnikatelů a řemeslníků. Dále chci napomáhat rozvoji sportu pro každý věk vytvářením sítě stezek pro pěší, cyklo a lyžařskou turistiku.
Po čtyřiceti letech u Českých Radiokomunikací se intenzivně připravuji na důchod. Mezi mé záliby patří turistika v každé podobě a včelaření.